Jesteśmy studiem kreatywnym.

MyWorks

Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała dawno temu, kiedy jeszcze słonie pełzały na brzuchu, a dinozaury jadły więcej słodyczy niż Marcin.

Dawno, dawno temu, w pięknej Warszawie, spotkały się dwa przepełnione kreatywnością i zakochane w dobrym designie mózgi. Posiadaczami tych mózgów byli: mistrz nad mistrzami grafików- Marcin oraz Adam, który miłość do fotografii i filmu odziedziczył po swoim tacie. Mózgi nie potrzebowały wiele czasu, by zrozumieć, że ich drogi przecięły się nie bez przyczyny. Braterska przyjaźń, która narodziła się w tamtym czasie, do dziś owocuje setkami projektów realizowanych przez ich pierwsze wspólne dziecko – MyWorks Studio. Na jednym ‘potomku’ się jednak nie skończyło – wkrótce na świat przyszła CamCam.pl – jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa córcia-wypożyczalnia sprzętu filmowego, oczko w głowie Adama.  Potem pojawił się jeszcze SaintPierre, którym ze skupieniem i miłością opiekuje się Marcin. Najmłodszym zaś efektem znajomości chłopaków jest GiftGift. Co będzie dalej? Jak potoczą się losy wciąż rosnącej w siły potęgi MyWorks Studio? No cóż… świat jest pełen możliwości!

Co robimy?

MyWorks Studio to dom produkcyjny. Zajmujemy się szeroko rozumianą kreacją. Specjalizujemy się w grafice, animacji oraz produkcji filmowej.

Istniejemy na rynku od 2007 roku. Obok realizacji komercyjnych wykonujemy projekty społeczno-kulturalne, wspieramy niezależne produkcje filmowe oraz organizacje pożytku publicznego. Dzięki wysokiej jakości prac, większość naszych klientów trafia do nas z polecenia. Jesteśmy właścicielem wypożyczalni sprzętu filmowego i fotograficznego CamCam.pl oraz sklepu z personalizowanymi gadżetami GiftGift.pl.

Marcin Rossa

Nielirycznie produktywny i codziennie nieczesany ojciec czwórki chmyzów. Swoim talentem graficznym kładzie na łopatki wszystkich wokół. Jedną z jego największych pasji są słodycze, ale nigdy nie przyznał się do tego na głos. Współzałożyciel MyWorks.

Adam Zych

Poza fotografowaniem Warszawy montuje filmy, a co niedziela biega po boisku za piłką. Od czasu do czasu uda mu się strzelić gola, ale lepiej wychodzi mu ogrywanie znajomych w planszówki, które kolekcjonuje. Gdy rozstaje się z aparatem ubolewa nad kiepską jakością zdjęć zrobionych swoim smartfonem. Współzałożyciel MyWorks.

Michał Karlicki

Jeśli uważasz, że coś jest niewykonalne, pokaż to Michałowi, a on się tym zajmie. Człowiek orkiestra: operator, aktor, model, windykator. Zawsze pogodny i roześmiany. Sam o sobie mówi, że jest szefem wszystkich szefów, warto mu wtedy przytaknąć z uśmiechem.

Czarek Mosiołek

Montuje, pilotuje, nadzoruje i pozyskuje. Znany jako Artur, Czarek lub Podły Grubal. Dla nas jest Cezarem i pracownikiem XXI wieku.

Filip Modrzejewski

Jeśli właśnie nie pracuje nad nową stroną internetową to na pewno siedzi w jakimś odrzutowcu z aparatem w ręce fotografując inny odrzutowiec. Nikt z nas do tej pory tego o nim nie wiedział, ale Filip gra też na fortepianie. Jednym słowem – mega uzdolniony z niego facet.

Ania Jajkiewicz

Bezgranicznie kocha zwierzęta, a jej największym marzeniem jest codziennie nurkowanie z delfinami w Hiszpanii. Wciąż poluje na najlepsze oferty podróży ‘last minute’. Jest wizażystką z zamiłowania, a największą radość sprawia jej uśmiech na twarzy klientki, gdy ta spojrzy w lustro. Jej motto życiowe to „cierpliwi dostają od życia to, co najlepsze”.

Żaneta Lenczewska

Sama o sobie mówi, że jest Królową i ciężko jest się z nią nie zgodzić. Jej największe hobby to: książki, czytanie książek i wydawanie ostatnich pieniędzy na kupno nowych książek. Znajomi z pracy nie chcą jej uwierzyć, że ma 182 cm. wzrostu, a przecież w koronie ma ich nawet 190. Obsługuje sklep z gadżetami GiftGift.pl.

Paweł Pożoga

Urodził się tego samego dnia co Tolkien, ale woli Sapkowskiego. Jak przystało na nerda marnuje czas grając w gry wideo i planszówki. Nie jest to jednak typ nerda pospolitego - Paweł, gdy tylko wyjdzie do ludzi, jest duszą towarzystwa i nie da się go nie lubić. Utalentowany fotograf i grafik.

Kamil Szumotalski

Mając świetne wyczucie realiów panujących na rynku pracy, skończył jeden z najpopularniejszych i najbardziej obleganych kierunków studiów - teologię. Na szczęście między kolejnymi książkami i wykładami sporo czasu spędził z aparatem w ręku i przed ekranem komputera.

 
 

giftgift

camcam

saintpierre